Agnieszka Sugier

Jestem  absolwentką Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji  UW. Skończyłam dwuletni staż terapeutyczny. W szkole trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego zdobyłam doświadczenie oraz umiejętności trenerskie. Stworzyłam projekt i przeprowadziłam warsztaty dla studentów częstochowskich uczelni z komunikacji interpersonalnej. Przez pięć lat byłam związana z ze Stowarzyszeniem OPTA, gdzie prowadziłam warsztaty z profilaktyki uzależnień i przemocy w szkołach  na terenie Warszawy. Odbyłam 2-letni staż w Centrum Psychoterapii w Warszawie.

Realizując swoje zainteresowania psychologią podjęłam drugie studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, które właśnie skończyłam. W 2009 otworzyłam wyjątkowe dla mnie miejsce Mama Mia, gdzie współprowadzę różnorodne warsztaty edukacyjne, psychologiczne dla wszystkich poszukujących rozwoju oraz  swojej drogi.

W firmie Follow prowadzę szkolenia z zakresu obsługi Klienta, Trudnego Klienta, Zarządzania Zespołem.  Zajmuję się też poszukiwaniem nowych kontaktów i nawiązywaniem współpracy z naszymi Nowymi Klientami.