Agnieszka Świrska

Jestem socjologiem, trenerem umiejętności społecznych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu i promowaniu projektów szkoleń z zakresu rozwoju osobistego  - od 2 lat jestem dyrektorem ogólnopolskiego Rozwojowego Festiwalu PROGRESSteron, gdzie zorganizowałam kilkaset warsztatów psychoedukacyjnych. Współtworzyłam także pierwszą edycję Festiwalu Rozwoju Korporacja z Duszą.

Inwestując w swój rozwój zawodowy i osobisty, ukończyłam dwuletni staż psychologiczny w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii,  w którym uczyłam się pracy z młodzieżą i grupami. Obecnie, uczestnicząc w Szkole Trenerów  Umiejętności Psychospołecznych prowadzonej przez superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, poszerzam swoje umiejętności tworzenia i prowadzenia autorskich warsztatów szkoleniowych.  Współpracuję także z Fundacją Bene Vobis, w której jako trener realizuję szkolne programy systemowej profilaktyki dla młodzieży.

Rozwój człowieka jest dla mnie wartością, dlatego chcę wspierać w nim ludzi i organizacje. W firmie Follow jestem koordynatorem projektów szkoleniowych finansowanych z UE.